УКРАЇНА

23:09

19.06

Влада

Уряд звинувачено у плагіаті

0

Верховна Рада ухвалила урядовий закон “Про внесення змін до державного бюджету на 2004 рік”, в якому норми щодо скасування оподаткування преси та книговидавництва повністю – буква в букву, кома в кому – списані з розробленого депутатами Віктором Ющенком, Віктором Пинзеником та Сергієм Терьохіним Закону “Про внесення змін до деяких Законів України щодо підтримки друкованих засобів інформації та книговидавничої справи в Україні”. Про це «proUA» повідомили в прес-службі партії “Реформи і Порядок”.

Закон відновлював державну підтримку згаданим галузям і скасовував попередні рішення уряду щодо оподаткування ЗМІ та книговидавництва. У зв’язку з тим, що уряд “буквально” включив до свого проекту розроблені депутатами норми, законопроект останніх був знятий з розгляду.

“Уряд, який наприкінці минулого року почав оподатковувати пресу і книговидавництво, сьогодні стає “захисником інформації”, але в спосіб, далекий від норм моралі – він просто передирає текст нашого закону”, – заявив один з авторів закону на підтримку преси депутат Сергій Терьохін.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus