УКРАЇНА

22:07

21.04

Влада

У Росії набув чинності закон про валютне регулювання і контроль

0

Новий закон РФ «Про валютне регулювання і валютний контроль», що вносить зміни до механізмів банківського обслуговування росіян і уточнююче поняття «валютні цінності», набув чинності сьогодні, 18 червня.

Відповідно до нового закону, фізособи можуть вивозити з Росії валютний еквівалент до 10 тис. доларів без документів, що підтверджують, що гроші, які вивозяться, були раніше придбані в Росії, або завезені або переведені в неї.

Тепер фізособи-резиденти зможуть без обмежень відкривати рахунки в закордонних банках країн-членів організації економічного співробітництва і розвитку (ОЕСР) і спеціальної фінансової комісії з проблем відмивання капіталів (ФАТФ), а процес відкриття рахунків має повідомний характер. Юрособи зможуть одержати такі ж привілеї через рік після набуття чинності законом. Валютні операції, за винятком капітальних, між резидентами і нерезидентами здійснюються без обмежень. Регулюванням капітальних операцій буде займатися ЦБР і уряд РФ.

З категорії «валютні цінності» відтепер виключені дорогоцінні метали і камені. Перелік обмежується іноземною валютою і цінними паперами, номінованими в іноземній валюті.

Банківська лібералізація припускає запровадження режиму спецрахунків і обов’язкового резервування для юридичних осіб як інструментів впливу на валютні операції.

За матеріалами «Росбалт», «ABNews.ru», «ПРАЙМ-ТАСС»

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus