УКРАЇНА

21:41

21.05

Влада

Україна отримає 4 млн.євро на співробітництво з Польщею і Білоруссю

0

Польща, Білорусь і Україна обговорили майбутнє спільної програми добросусідства ЄС. В обговоренні брали участь представники Волинської, Одеської, Луганської і Львівської областей, а також керівники Люблінського воєводства (Республіка Польща) і Брестської області (Білорусь).

У межах програми «Польща-Білорусь-Україна» на реалізацію загальних програм і проектів Польща одержить 48 млн.євро, Україна і Білорусь - по 4 млн.євро, повідомили в прес-службі Львівської облдержадміністрації.

Співробітництво прикордонних регіонів у рамках «Єврорегіону Буг» передбачає наступні завдання: досягнення однакового рівня розвитку центральних і периферійних регіонів; поліпшення рівня життя громадян; розвиток прикордонної інфраструктури (створення інформаційних центрів, туристичних агентств); розвиток молодіжних рухів за принципом скаутських організацій; міжшкільне і міжвузівське співробітництво.

За словами Голови Львівської облдержадміністрації Олександра Сендеги, вступ Польщі до Європейського Союзу вимагає формування нової моделі міжрегіонального співробітництва. «Об’єднавши зусилля, ми зможемо ширше використовувати можливості єврорегіону як лобістську структуру у відносинах з європейськими фінансовими організаціями», - вважає О.Сендега.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus