УКРАЇНА

16:46

20.05

Влада

Послуги зв’язку будуть ліцензувати наново

0

Кабінет Міністрів затвердив нові правила ліцензування послуг зв’язку, що відповідають прийнятому законові «Про телекомунікаціъ», повідомляють «Українські новини».

Про це йдеться в постанові Кабміну «Про розміри і порядок нарахування плати за видачу, переоформлення, видачу дубліката, копії ліцензії на здійснення діяльності в сфері телекомунікацій і продовження терміну її дії» №773 від 16 травня.

Відповідно до постанови, відповідно до закону «Про телекомунікації» ліцензуванню підлягають такі види діяльності, як надання послуг (із правом технічного обслуговування й експлуатації мереж) місцевої, междугородней і міжнародного фіксованого телефонного зв’язку, мобільного телефонного зв’язку, а також техобслуговування й експлуатація мереж ефірного і радіомовлення, провідного радіомовлення і телемереж.

При цьому запроваджується наступна плата за ліцензію на діяльність у межах території однієї області, а також Криму, Києва і Севастополя: за надання послуг мобільного зв’язку - 340 тис. гривень; місцевого зв’язку 1,7 тис. гривень (для ємності мережі до 1 тис. номерів), 8,5 тис. гривень (для ємності мережі до 10 тис. номерів) і 51 тис. гривень (для ємності мережі більш 10 тис. номерів; зв’язку в сільській місцевості - 0,34 тис. гривень, послуги аудіотексту - 3,4 тис. гривень.

Ліцензія на надання послуг місцевого зв’язку з використанням безпровідного доступу вартує 102 тис. гривень, з використанням безпровідного доступу на базі технології DECT - 5,8 тис. гривень.

Вартість ліцензії на надання послуг міжнародного телефонного зв’язку (на всій території України) коштує 8,993 млн. гривень, при цьому для провайдерів, що використовують тільки технологію IP-телефонії, плата становить 6% від вартості даної ліцензії - 539,58 тис. гривень.

Ліцензія на надання послуг міжміськового телефонного зв’язку (у межах однієї області) коштує 340 тис. гривень, для провайдерів IP-телефонії) - 20,4 тис. гривень.

Ліцензія на технічне обслуговування й експлуатацію мереж ефірного теле- і радіомовлення коштує 1,7 тис. гривень, мереж провідного радіомовлення - 0,34 тис. гривень, телемереж - 4,25 тис. гривень, а надання в користування каналів електрозв’язку - 34 тис. гривень.

Вартість продовження терміну дії ліцензії складає 30% від плати за видачу відповідної ліцензії, переоформлення, видача дубліката або копії ліцензії - 170 гривень.

Нагадаємо, що в листопаді минулого року Верховна Рада повторно ухвалила закон про телекомунікації з урахуванням пропозицій Президента Леоніда Кучми.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus