УКРАЇНА

10:32

27.05

Влада

Ющенко: Збільшення видатків бюджету – перемога опозиції

0

Вимушене рішення Уряду про збільшення видатків державного бюджету на 2004 рік є безумовною перемогою «Нашої України», - вважає Віктор Ющенко. Про це «proUA» повідомили в прес-службі лідера НУ.

«Уряд змусили рахуватися з опозицією. Наш спільний з громадськістю тиск на Уряд не залишили владі іншого вибору, як визнати свій непрофесіоналізм та переглянути бюджет», - підкреслив Ющенко.

Віктор Ющенко підкреслив, що саме через тиск опозиції Уряд змушений був кілька разів протягом року підвищити пенсії. Тепер Кабмін погодився з вересня повернути мінімальну зарплату в 237 грн. - тобто на той рівень, на якому вона мала бути ще в грудні минулого року, – йдеться у повідомленні прес-служби.

«Уряд продовжує приховувати від народу мільярди гривень. Бюджет-2004 розраховано із валового внутрішнього продукту в 283,5 мільярдів гривень, а реально ВВП складає 317,5 млрд. Тобто доходна база бюджету занижена на 34 мільярдів гривень. Оце і означає, що від Пенсійного фонду приховано 5 млрд. гривень, а від бюджету - 10 млрд.», - нагадав Ющенко. Як повідомляє прес-служба, ющенко переконаний, що доходів, прихованих Урядом, достатньо для того, щоб підвищити мінімальну зарплату, міжпосадові оклади працівників бюджетної сфери та пенсії на 25-30%».

Нагадаємо, що В.Ющенко є одним із співавторів законопроекту про залучення до бюджету 10 млрд. прихованих Кабінетом Міністрів коштів, на підтримку якого протягом кількох місяців тривав марафон «Так - добробуту! Ні - диктатурі».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus