УКРАЇНА

11:54

21.05

Влада

У першому читанні ухвалений законопроект «Про ринок земель»

0

Сьогодні у Верховній раді 247 голосами в першому читанні був законопроект «Про ринок земель».

Як повідомляє «ЛІГАБізнесІнформ», законопроектом встановлено, що громадяни і юридичні особи, які є власниками земельних ділянок, мають право здійснити відчуження земельних ділянок на основі договору купівлі-продажу будь-яким способом: або через земельний аукціон, або безпосередньо визначеній особі.

Визначено повноваження органів державної влади і місцевого самоврядування на ринку земель. Законопроектом також урегульовані особливості продажу земель сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, а також особливості придбання у власність земельних ділянок іноземними державами, іноземними юридичними особами і спільними підприємствами, заснованими за участю іноземних юридичних і фізичних осіб.

Стосовно земельних ділянок державної чи комунальної власності, вільних від забудови, то такі ділянки можуть відчужуватися винятково на конкурентних основах, тобто на земельних торгах.

Передбачається, що земельні торги можуть проводитися у формі земельного аукціону або земельного конкурсу.

Законопроект встановлює обов’язковість інформування громадськості про продаж земельних ділянок, що знаходяться в державній і комунальній власності, та обов’язковість і порядок оприлюднення інформації про земельні ділянки, що виставляються на земельні торги.

Обов’язковою умовою проведення земельних торгів є завчасне оголошення про їхнє проведення. Земельні торги можуть проводитися не раніше 30 днів з моменту опублікування в пресі офіційної інформації про винесення на земельні торги земельних ділянок, а також розміщення на таких земельних ділянках рекламних щитів з офіційною інформацією про винесення на земельні торги земельних ділянок.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus