УКРАЇНА

10:48

27.05

Влада

Депутати узгодили аграрну політику

0

Верховна Рада має намір ухвалити програму розвитку агропромислового комплексу до 2015. За ухвалення в першому читанні внесеного Кабінетом Міністрів проекту закону «Про основні положення державної аграрної політики» проголосували 239 депутатів, повідомляє «ЛІГАБізнесІнформ».

Основні принципи спрямовані на забезпечення стабільного розвитку аграрного сектора національної економіки на період до 2015 року.

Відповідно до документа, державна аграрна політика спрямована на досягнення таких стратегічних цілей, як гарантування продовольчої безпеки держави і перетворення аграрного сектора у високоефективний, конкурентноспроможний на внутрішньому і зовнішньому ринках сектор економіки країни.

До основних пріоритетів державної політики відноситься створення умов для реалізації і захисту прав селян на землю, формування ринкових земельних відносин, охорони земель, а також державна підтримка розвитку конкурентноспроможного сільгоспвиробництва на основі кооперації й інтеграції.

Основні принципи державної агарної політики передбачається реалізовувати шляхом розвитку земельних відносин, формування сприятливого економічного середовища для ефективної діяльності суб’єктів аграрного сектора, розвитку ринків продукції сільського господарства і продовольства, вдосконалення системи держрегулювання, а також шляхом розвитку сільських територій і підвищення соціального захисту, життєвого рівня сільських жителів.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus