УКРАЇНА

01:50

19.06

Влада

АМКУ: доступ до .UA та COM.UA незаконно обмежували

0

Антимонопольний комітет України визнав дії ТОВ “Хостмайстер” (м. Київ) щодо створення перешкод доступу до простору доменних імен .UA та COM.UA зловживанням монопольним становищем. За вчинене порушення конкурентного законодавства накладено штраф - 60 000 грн. Про це «proUA» повідомили у прес-службі АМКУ.

Як повідомлялося раніше, Комітет розпочав справу після звернення ТОВ “ДіМедіа” (м. Київ), якому ТОВ “Хостмайстер” безпідставно відмовило в укладанні договору про надання послуг з адміністрування та технічного супроводу доменів .UA та COM.UA.

Проведене АМКУ розслідування виявило що на сьогодні ТОВ “Хостмайстер” виконує в Україні функцію адміністратора доменів .UA та COM.UA. Це визначає його монопольне становище щодо прав розподілу адресного простору, встановлення порядку і правил реєстрації та використання доменних імен.

Голова АМКУ Олексій Костусєв, коментуючи рішення, зазначив, що зараз український уряд вирішує питання передачі прав управління адресним простором українського сегменту мережі Інтернет від “Хостмайстера” об’єднанню “Український мережевий інформаційний центр”.

За його словами, вже створено Координаційну раду об’єднання, до складу якої увійшли представники органів виконавчої влади та учасники ринку Інтернет, які повинні розробити прозорі “правила гри”. Але незалежно від того, хто буде виконувати в Україні функції управління та технічного супроводу доменів .UA та COM.UA, Комітет буде відслідковувати поведінку монополіста на ринку і, якщо виникатимуть зловживання – притягати його до відповідальності, зауважив Костусєв

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus