УКРАЇНА

16:35

26.05

Влада

Рада відмовилася створити Державний компенсаційний фонд

0

Депутати на сьогоднішньому засіданні ВР відмовилися створити Український державний компенсаційний фонд. За ухвалення відповідного проекту закону проголосували 118 депутатів за необхідних 226.

До функцій фонду пропонувалося віднести акумулювання коштів для компенсації громадянам України їхніх знецінених заощаджень, повідомляють «Українські Новини».

Пропонувалося, що фонд, будучи юридичною особою, буде мати самостійний баланс і своє майно, що знаходиться в державній власності. Також пропонувалося дати фондові право на розподіл коштів, призначених для компенсації знецінених внесків населення в установах колишнього Ощадбанку і Держстраху, а також коштів, вкладених у державні цінні папери.

Рада ухвалила закон «Про державні гарантії відновлення заощаджень громадян України» в листопаді 1996 року. Цим законом був визнаний державний борг з повернення знецінених заощаджень громадянам розміром 131,96 млрд. гривень.

Нагадаємо, що в держбюджеті на 2004 рік передбачено асигнування розміром 500 млн. гривень на компенсації внесків громадян, що знецінилися, в Ощадбанку колишнього СРСР.

Уряд почав виплачувати компенсації вкладникам з 1997 року.

Загальний обсяг таких зобов’язань оцінюється приблизно в 122 млрд. гривень.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus