УКРАЇНА

01:59

19.06

Влада

Ахметова і Пінчука очікує доля Ходорковського і Платонова?

0

Впливова британська газета «The Financial Times» оцінила процес продажу комбінату «Криворіжсталь» як «Дуже велику помилку України». У статті за 16 червня «Сталеливарна угода України: Київ має переглянути спірне рішення» конкурс щодо «Криворіжсталі» оцінюється однозначно негативно – як «кричущо несправедлива», повідомляє «Обком».

А тріумфаторам конкурсу – новим співвласникам комбінату Ринату Ахметову і Віктору Пінчуку – газета недвозначно пропонує замислитися хоча б над своїм майбутнім, коли незабаром інтереси українського народу їм «до лампочки».

«Як і в Росії, в Україні сформувалася економіка, де панує купка олігархів, а іноземні інвестори відіграють другорядну роль. Як і Росія, Україна зараз швидко розвивається, завдяки постійному попитові в російській енергетичній галузі. Але обом державам необхідний іноземний капітал, щоб створити стабільну сучасну економіку, що спирається на широкі верстви власників» - пише газета.

«Те, що покладатися на декількох політично важливих олігархів небезпечно, наочно продемонструвала справа «ЮКОСу» у Росії - сьогодні засновник компанії Михайло Ходорковський і його партнер Платон Лебедєв постануть перед судом за обвинуваченням у шахрайстві. Через безліч неясних зв’язків між Кремлем, судами й олігархами, справа «ЮКОСу» погіршила інвестиційний клімат у Росії загалом. Нинішні і потенційні інвестори не впевнені у своєму становищі», - пише газета.

Нагадаємо, ФДМУ визнав консорціум «Інвестиційно-металургійний союз» (Київ) переможцем конкурсу з продажу 93,02% акцій гірничо-металургійного комбінату «Криворіжсталь» (Дніпропетровська область).

“Інвестиційно-металургійний союз” запропонував за пакет 4260 млн. грн. при стартовій ціні 3806 млн. грн

«Інвестиційно-металургійний союз» складається з компаній, що контролюються корпорацією «Інтерпайп» і компанією System Capital Management.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus