УКРАЇНА

02:26

22.06

Влада

Ряд фракцій більшості проти здачі Тимошенко

0

Ряд фракцій більшості не будуть голосувати за питання про дачу згоди на притягнення до кримінальної відповідальності та арешт Юлії Тимошенко. Про це повідомив лідер депутатської групи “Союз” Микола Гапочка, передає «УНІАН».

Гапочка наголосив, що його група голосувати не буде.

“Я навіть лютому ворогу тюрми і суми не бажаю”, зазначив він. При цьому народний депутат нагадав, що фракція НДП також відізвала свій підпис під постановою щодо розгляду цього питання у сесійній залі.

Гапочка підкреслив, що сьогодні у більшості немає 226 голосів, щоб підтримати подання на притягнення до кримінальної відповідальності Тимошенко

“Немає узгодженості, одні підписали подання (проект постанови про розгляд у залі), але потім відкликали свої підписи. А ті, хто зобов’язувався підписати, свій підпис не поставили, зокрема група Степана Гавриша – от вам і відповідь на запитання, чи вистачить голосів” – сказав народний депутат.

“Комуністи ще не прийняли рішення щодо подання Генпрокуратури на притягнення до кримінальної відповідальності та арешт Ю.Тимошенко”, - повідомив в інтерв’ю УНІАН народний депутат Леонід ГРАЧ, і додав: “я буду переконувати колег по фракції голосувати за”.

Нагадаємо, Генпрокуратура направила чергове подання до Верховної Ради щодо позбавлення Юлії Тимошенко депутатської недоторканності та дачі згоди депутатів на притягнення Тимошенко до кримінальної відповідальності.

Депутати від Соціал-демократичної партії (об’єднаної) «Трудової України», «Демократичних ініціатив - Народовладдя» і Народно-демократичної партії запропонували парламентові дозволити Генпрокуратурі притягнути до карної відповідальності і заарештувати Юлію Тимошенко. Проект цієї постанови підписали 6 депутатів.

Згодом лідер фракції НДП і ПППУ Валерій Пустовойтенко написав заяву про відкликання свого підпису під проектом постанови щодо розгляду в парламенті питання про притягнення народного депутата Юлії Тимошенко до кримінальної відповідальності.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus