УКРАЇНА

09:46

21.05

Влада

Ярошенко: податкова виконає завдання Кабміну

0

Керівник Державної податкової адміністрації Федір Ярошенко вважає реальним збільшення податкових надходжень до державного бюджету на 2 млрд. гривень з 42 до 44 млрд. гривень, що передбачено ухваленим Верховною Радою законом про зміни в державний бюджет на 2004 рік. Про це Ярошенко заявив у четвер журналістам, повідомляють «Українські Новини».

«Це надзвичайно напружена цифра. Усі зусилля податкової служби будуть спрямовані, щоб реалізувати це завдання і щоб громадяни це відчули через бюджет, підвищення зарплат, пенсій і стипендій», - сказав Ярошенко. І нагадав, що 70% від збільшених Радою витрат бюджету-2004 передбачено направити на збільшення соціальних виплат.

За словами Ярошенка, податкова планує збільшити податкові надходження до бюджету за рахунок збільшення надходжень від податку на прибуток, акцизного збору, плати за транзит, рентної плати, а також за рахунок виконання завдань бюджету з надходжень податку на додану вартість.

Ярошенко висловив сподівання, що Рада після літніх канікул ухвалить закон, що вводить спеціальні рахунки з ПДВ, що сприятиме поліпшенню адміністрування цього податку і збільшення надходження з нього до бюджету.

Як повідомлялося, Верховна Рада ухвалила запропоновані Кабміном зміни в закон про держбюджет на 2004 рік, зокрема, збільшивши на 4,5 млрд. гривень з 60,7 до 65,2 млрд. гривень, витрати - на 8 млрд. гривень з 64,2 до 72,2 млрд. гривень, дефіцит - на 4 млрд. гривень з 3,4 до 7,4 млрд. гривень.

Серед іншого закон передбачає збільшення надходжень від податку на 2,5 млрд. гривень з 41,9 до 44,4 млрд. гривень, неподаткові надходження - на 1,8 млрд. гривень з 16,4 до 18,2 млрд. гривень.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus