УКРАЇНА

12:00

21.05

Влада

Сержанта Джумелю звільнили і виселили з гуртожитку

0

Сержант патрульної служби мукачівської міліції Михайло Джумеля, який близько двох тижнів тому заявив про причетність керівництва міліції Мукачева до викрадення виборчих бюлетенів, звільнений із лав правоохоронних органів і тепер є безробітним. Про це «Українська служба BBC» повідомила уповноважений Верховної Ради України з прав людини Ніна Карпачова.

Минулого тижня міністр внутрішніх справ Микола Білоконь, коментуючи зізнання сержанта міліції Михайла Джумелі, говорив, що аніскільки на нього не образився за заяву щодо причетності керівництва міліції Мукачева до викрадення бюлетенів. Вже тоді на столі в керівництва мукачівської міліції лежав рапорт Джумелі про відставку, проте міністр внутрішніх справ в інтерв’ю журналістам щодо Джумелі сказав: “Нехай працює, буде добре працювати – ми йому старшину дамо”.

Крім того Ніна Карпачова повідомила, що наразі Михайла Джумелю виселено з гуртожитку: “Зараз він сплатив майже 300 гривень за перебування в тому гуртожитку. Гуртожиток не належить системі МВС... Після його заяви його не було допущено до складання іспитів у Академії внутрішніх справ. Я можу це свідчити, тому що безпосередньо мій представник Валерій Терець їздив з Джумелею до Академії МВС”.

Карпачова заявляє, що буде надалі опікуватися долею Джмелі і прогнозує, що в нього вже не буде бажання складати іспити в системі МВС. Зараз Михайло Джумеля на Закарпатті, високо в горах, у своїх батьків, які теж є безробітними. “Його батько має коня, тому він то комусь дрова підвезе, то щось інше перевезе. З того вони й живуть”, – говорить Карпачова.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus