УКРАЇНА

16:51

26.05

Влада

Кабмін за збільшення СФ Ощадбанку та Укрексімбанку

0

Кабінет Міністрів України пропонує Верховній Раді направити нинішнього року 100 млн. гривень бюджетних коштів на збільшення статутного фонду Державного Ощадного банку і 80 млн. гривень - на збільшення СФ державного Укрексімбанку. Про це йдеться в законопроекті про зміни до бюджету-2004, поданому Кабміном на розгляд Ради, повідомляють «Українські Новини».

Зараз СФ Ощадбанку становить 200 млн. гривень, Укрексімбанку - 262 млн. гривень.

Уряд також пропонує Верховній Раді направити 50 млн. гривень бюджетних коштів 2004 року на формування статутного фонду Державної іпотечної компанії, про створення якої для розвитку іпотечного кредитування раніше домовилися Кабмін і Національний банк.

Кошти на збільшення СФ державних банків і формування СФ державної іпотечної компанії Кабмін пропонує вишукати за рахунок планованого збільшення надходжень у бюджет-2004 від Національного банку з 0,5 до 1,2 млрд. гривень.

Нагадаємо, цим законопроектом про зміни до бюджету-2004 Кабмін також пропонує Раді дозволити погашення в нинішньому році 133 млн. доларів урядового боргу перед Національним банком (відсотків з валютних кредитів, виданих Нацбанком урядові в 1994-1996), і, таким чином, збільшити надходження до бюджету від Нацбанку з 0,5 до 1,2 млрд. гривень.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus