УКРАЇНА

13:15

22.05

Влада

Держфінмоніторинг став самостійним органом

0

Президент Леонід Кучма підписав закон, відповідно до якого Державний департамент фінансового моніторингу буде виведений зі складу Міністерства фінансів і стане самостійним і незалежним центральним органом виконавчої влади з більш високим статусом. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Закон про внесення змін у статтю 4 закону «Про запобігання і протидію легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинним шляхом» набирає сили з 1 січня 2005 року.

Згідно із законом, суб’єктом державного фінансового моніторингу є спеціально уповноважений орган виконавчої влади з питань фінансового моніторингу – центральний орган виконавчої влади зі спеціальним статусом. У чинному законодавстві таким суб’єктом визначено спеціально уповноважений орган виконавчої влади з питань фінансового моніторингу – урядовий орган державного управління, який діє у складі Міністерства фінансів.

Держфінмоніторинг був створений у лютому 2002 року. Йому було надано статус урядового органа державного управління, який діє у складі Міністерства фінансів і підпорядковується йому.

Основні завдання цього відомства – участь у реалізації державної політики у сфері протидії відмиванню доходів, отриманих злочинним шляхом, збір, опрацювання і аналіз інформації про фінансові операції, які підлягають обов’язковому фінансовому контролю, а також про інші операції, пов’язані з легалізацією таких доходів.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus