УКРАЇНА

07:45

21.05

Влада

Карпачова звинуватила Васильєва у замовчуванні інформації

0

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Ніна Карпачова стверджує, що генеральний прокурор України Геннадій Васильєв не надає їй інформації про кількість правоохоронців, покараних за застосування насильства до затриманих громадян. Про це Карпачова заявила в середу, 16 червня, у Києві на розширеному засіданні Комітету ВР із питань прав людини, національних меншостей і міжнаціональних відносин, повідомляє УНІАН.

За словами Карпачової, для отримання цієї інформації вона зверталася до прокурорів в областях, але «вказівка така сама, як і раніше, - в жодному разі інформацію омбудсмену з цих питань не надавати». У зв’язку з цим Карпачова звернулася до генпрокурора, але відповіді дотепер немає.

Карпачова додала, що, у зв’язку з відсутністю повномасштабної інформації з цього питання вона не може надати дані про ситуацію в Україні загалом. За її словами, вона знає про притягнення до відповідальності правоохоронців, що застосовували незаконні методи до осіб, що утримуються під вартою, тільки від деяких обласних прокурорів, «які набралися хоробрості і мужності і надали таку інформацію».

Карпачова також повідомила, що в Україні за останні роки “масове застосування арештів, затримань, катувань щодо людей не зменшилося, а навпаки, набуло нових обертів”.

“Єдине, що останнім часом в Україні сталося позитивного в плані припинення працівниками міліції незаконних методів до громадян, так це те, що омбудсмену вдалося укласти угоду про співробітництво з МВС щодо подолання таких негативних явищ”, – зазначила вона. При цьому Карпачова додала, що “МВС на наші звернення реагує, разом з ним проводимо перевірки, але практичних зрушень у вирішенні проблеми дотепер немає”.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus