УКРАЇНА

13:53

21.05

Влада

З Мілошевича не зняли обвинувачення в геноциді

0

Зі Слободана Мілошевича не зняли обвинувачення в геноциді. Судова палата номер три Міжнародного трибуналу для колишньої Югославії (МТКЮ) відхилила в середу пропозицію юристів Стівена Кея і Тімоті Маккормека зняти зі Слободана Мілошевича обвинувачення в геноциді, повідомляє РІА «Новости».

У березні Кей і Маккормек – так звані «друзі суду», що за дорученням трибуналу стежать за дотриманням прав і інтересів обвинувачуваного, – направили суддям пропозицію зняти ряд обвинувачень з Мілошевича, посилаючись на те, що для цих обвинувачень немає переконливих доказів. Зокрема, це стосувалося обвинувачення в геноциді в Боснії. За словами юристів, немає достатніх доказів того, що мали місце збройні конфлікти в Косовому до початку натовських бомбардувань 24 березня 1999 року та у Хорватії до проголошення на початку 1992 року її незалежності.

Відхиливши пропозицію зняти з Мілошевича обвинувачення в геноциді, судді записали у своєму рішенні, що стосовно Боснії діяла злочинна організація, яка включала керівництво боснійських сербів і мала на меті знищити частину боснійських мусульман як етнічну групу. Мілошевич брав участь у цій злочинній організації, зазначають судді.

Судова палата дійшла висновку, що обвинувачуваний знав про вищеописану злочинну організацію, був співучасником геноциду, підтримував його і підбурював до нього, усвідомлюючи, що метою було знищення частини мусульманського населення Боснії. До того ж Мілошевич був керівником ряду осіб, які, як він знав, вчинили або збиралися вчинити злочин геноциду, говорять судді. Проте, за їхніми словами, він не вжив необхідних заходів, щоб запобігти цьому злочину або покарати винних.

Судова палата також відхилила твердження про те, що в Косовому, до початку натовських бомбардувань, і в Хорватії, до проголошення незалежності, не було збройних конфліктів.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus