УКРАЇНА

06:20

25.05

Влада

«Ілляшев і партери» посварилася із заступником міністра юстиції через «Руслана»

0

Юридична фірма «Ілляшев і партери», яка представляє інтереси Авіаційного науково-технічного комплексу ім. Антонова, просить президента Леоніда Кучму перевірити відповідність займаній посаді заступника міністра юстиції Василя Мармазова. Про це повідомляють «Українські Новини».

На думку юрфірми, Мармазов перешкоджає оскарженню в Україні рішення Арбітражного інституту Торговельної палати Стокгольма, яким було визнано борг ФДМ перед кіпрською компанією TMR Energy, що дало підстави для затримання в Канаді наприкінці червня 2003 року українського літака Ан-124-100 «Руслан».

«Ілляшев і партнери» також просить Кучму зобов’язати ФДМ негайно подати в Апеляційний суд Києва заяву про скасування рішення Арбітражного інституту Торговельної палати Стокгольма.

Як повідомлялося, на минулому тижні юрфірма «Ілляшев і партнери» звинуватила ФДМ в блокуванні звільнення арештованого в Канаді українського літака «Руслан». На думку «Ілляшев і партнери», після того, як Арбітражний інститут Торговельної палати Стокгольма визнав борг ФДМ перед TMR Energy ltd, а шведський апеляційний суд відхилив апеляцію української сторони, існує можливість заперечити зазначене рішення, звернувшись в Апеляційний суд Києва.

Своєю чергою заступник міністра юстиції Василь Мармазов розкритикував оцінку юридичної фірми, назвавши її некваліфікованою. Мін’юст вважає такою, що не відповідає дійсності, і необґрунтованою заяву «Ілляшев і партнери» про те, що рішення Арбітражного суду Стокгольма, який визнав борг ФДМ перед кіпрською компанією TMR Energy і на підставі чого в Канаді був арештований «Руслан», може бути оскаржене в Україні.

Мармазов сказав, що некваліфікована оцінка фірмою «Ілляшев і партнери» дій ФДМ спричиняє шкоду власникові літака «Руслан» Авіаційному науково-технічному комплексу ім. Антонова.

Літак «Руслан» компанії АНТК ім. Антонова був затриманий наприкінці червня 2003 року на військово-повітряній базі в Лабрадорі за борги ФДМ перед компанією TMR Energy ltd (Кіпр).

ФДМ заявив, що не визнає за собою борг перед TMR Energy ltd. і наполягає на незаконності арешту літака Канадою.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus