УКРАЇНА

13:15

19.06

Влада

Експорт коксу можуть вивести з режиму ліцензування

0

Міністерство промислової політики має намір запропонувати Кабінету Міністрів скасувати введення процедури ліцензування експорту коксу в 2004 році. Про це на балансовій нараді підприємств гірничо-металургійного комплексу в Дніпропетровську сказав заступник міністра промислової політики Анатолій Федяєв, повідомляють «Українські Новини».

За його словами, постанова Кабміну про ліцензування експорту коксу і залізної руди, ухвалена в квітні, набере сили 13 липня.

Він сказав, що Мінпромполітики вирішило ініціювати скасування введення процедури ліцензування експорту коксу після того, як коксохіміки і металурги домовилися про поставки коксу на внутрішній ринок за ціною 210 доларів за тонну.

За словами Федяєва, у першій декаді липня Кабмін може внести зміну у свою постанову, і експорт коксу не буде ліцензуватися.

Воднораз Федяєв зауважив, що поставки залізорудної сировини металургам залишаються нестабільними, а підприємства «Суха балка», Південний гірничо-збагачувальний і Полтавський ГЗК не постачають на внутрішній ринок залізорудну сировину відповідно до балансового розподілу.

Зважаючи на це, Федяєв закликав виробників залізорудної сировини домовитися з металургами, інакше процедура ліцензування експорту залізорудної сировини буде введена з 13 липня.

«Якщо протягом 3-х тижнів ситуація з поставками залізорудної сировини нормалізується - навздогін можемо і всю постанову цілком скасувати», - сказав Федяєв.

За даними об’єднання «Металургпром», за підсумками травня ПГЗК недопоставив металургам 162,5 тис. тонн концентрату, «Суха балка» - 100 тис. тонн руди, Полтавський ГЗК - 106 тис. тонн окатишів.

У травні Мінпромполітики заявило, що допускає можливість скасування ліцензування експорту коксу і залізорудної сировини, якщо виробники цієї продукції будуть забезпечувати нею металургів у необхідній кількості.

29 квітня Кабмін вніс доповнення в постанову «Про список товарів, експорт і імпорт яких підлягає ліцензуванню і на які встановлені квоти у 2004 році».

Згідно з цими доповненнями, у список товарів, експорт яких підлягає ліцензуванню, було внесено кокс, вугілля, залізну руду і концентрат.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus