УКРАЇНА

20:50

27.05

Влада

Рада не дозволила стягувати з ігорних домів по 30 тис. євро

0

Верховна Рада відмовилася ввести плату розміром 30 тис. євро за одержання річної ліцензії на право надання послуг у сфері ігорного бізнесу, повідомляють «Українські Новини».

За прийняття законопроекту «Про внесення змін у деякі закони України (щодо зміни ставок і порядку здійснення деяких зборів/обов’язкових платежів)» №5289 у першому читанні проголосували 176 депутатів при необхідних 226.

Законопроект передбачав запровадження плати розміром 30 тис. євро на рік за ліцензію на ведення таких видів ігорного бізнесу: організація і утримання тоталізаторів, ігорних установ, проведення азартних ігор на гральних автоматах.

Законопроект не передбачав стягування такої плати при одержанні ліцензій на організацію і проведення державних лотерей.

У пояснювальній записці до законопроекту говориться, що введення такої плати за ліцензії на ігорний бізнес забезпечило б надходження в державний бюджет у поточному році більше ніж 100 млн. гривень.

Відповідно до чинної редакції закону, розмір плати за видачу ліцензій на ігорний бізнес визначає Кабінет Міністрів (певного розміру плати за таку ліцензію законопроект не містить).

За даними Державної податкової адміністрації на кінець 2003 року в Україні зареєстровано 2286 ігорних закладів, з низ 425 - у Києві.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus