УКРАЇНА

21:26

25.05

Влада

Ющенко зміцнює команду

0

Президент Центру Разумкова Анатолій Гриценко очолив інформаційно-аналітичний напрям роботи виборчої кампанії Віктора Ющенка. Про це «proUA» повідомили у прес-службі Віктора Ющенка. Гриценко буде також займатися розробкою програми дій нового президента на період після виборів.

На період роботи у штабі Гриценко склав із себе повноваження президента Центру Разумкова, оскільки йдеться про його персональну участь у виборчій кампанії.

За словами Ющенка, запрошуючи до співпраці Анатолія Гриценка, він виходив із високої якості аналітичних продуктів Центру Разумкова, очолюваного Гриценком, його авторитету та широких зв’язків у експертному середовищі як в Україні, так і за її межами.

Як повідомляє прес-служба, цей експертний потенціал планується використати для розробки стратегії розвитку України та розгорнутого плану дій нового президента.

Залучення до співпраці Анатолія Гриценка – це ще один крок Віктора Ющенка із кадрового зміцнення команди напередодні старту виборчої кампанії, повідомляє прес-служба лідера «Нашої України».

Як повідомлялось, на днях віце-спікера парламенту Олександра Зінченка було призначено керівником виборчої кампанії Віктора Ющенко на виборах президента.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus