УКРАЇНА

17:47

25.04

Влада

Україна продаватиме надлишок електроенергії Росії

0

Україна вже цього року може почати експортувати електроенергію в Росію. Як повідомив міністр палива та енергетики, президент компанії «Енергоатом» Сергій Тулуб, до кінця тижня буде закінчено підготовку відповідного контракту між «Енергоатомом» і РАТ «ЄЕС Росії». Про це повідомляє портал«Паливно-енергетична політика» .

За попередньою інформацією, щомісяця «Енергоатом» буде продавати в РФ близько 500 млн. Квт/год електроенергії на суму приблизно 6,6 млн. доларів США.

У зв’язку з профицитом електроенергії в енергосистемі України через великий паводок, що спричинив збільшення виробітку електроенергії гідроелектростанціями, і теплою зимою в Україні з 20 березня діяли обмеження потужності АЕС. Повністю їх було знято тільки минулого тижня. Питання надлишку потужності може знову виникнути і після введення цього року двох нових блоків на Хмельницькій і Рівенській АЕС.

Зараз Україна експортує електроенергію в Угорщину, Польщу, Молдавію і Словаччину. Ці поставки зросли у 2003 році порівняно з 2002 роком у 1,5 разу – до 4,3 млрд. Квт/год, а за 4 місяці цього року порівняно з аналогічним періодом минулого - зменшилися на 3,6% - до 1,322 млрд. Квт/год. Україна також веде переговори про експорт електроенергії в Білорусію.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus