УКРАЇНА

14:06

18.06

Влада

ФДМ: «реверсу» у приватизації «Криворіжсталі» не буде

0

«Реверсу» у приватизації «Криворіжсталі» не буде ніколи, – заявив журналістам глава Фонду державного майна України Михайло Чечетов. За його словами, це неможливо навіть тому, що уряд і парламент уже «ділять» кошти, що надійшли в бюджет від приватизації цього підприємства.

Про це повідомляє «ЛІГАБізнесІнформ».

«Завтра держава почне витрачати гроші, отримані від приватизації. Про який реверс ви говорите?», – сказав Чечетов, звертаючись до журналістів.

Відповідаючи на питання журналістів про те, чи може «Криворіжсталь» через якийсь час бути перепродана новим хазяїном за більш високою ціною, Чечетов відзначив, що в договорі купівлі-продажу цього об’єкту немає умов, згідно з якими «Криворіжсталь» не може бути перепродана.

Однак, за його словами, неможливим такий розвиток подій робить законодавство, відповідно до якого рішення про перепродаж «Криворіжсталі» може бути ухвалений тільки за згодою ФДМУ.

Глава ФДМ з гордістю відзначив, що «перлина української металургії» була віддана серйозному національному інвесторові і, що він упевнений у світлому майбутньому цього підприємства».

Нагадаємо, ФДМУ визнав консорціум «Інвестиційно-металургійний союз» (Київ) переможцем конкурсу з продажу 93,02% акцій гірничо-металургійного комбінату «Криворіжсталь» (Дніпропетровська область).

Інвестиційно-металургійний союз» запропонував за пакет 4260 млн. грн. при стартовій ціні 3806 млн. грн

До «Інвестиційно-металургійного союзу» входять компанії, що контролюються корпорацією «Інтерпайп» і компанією System Capital Management.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus