УКРАЇНА

20:48

22.05

Влада

Парламент відхилив законопроекти про податкову амністію

0

Верховна Рада відмовилася провести податкову амністію. За поданий президентом Леонідом Кучмою проект закону «Про легалізацію доходів фізичних осіб, з яких не сплачено податки, збори (обов’язкові платежі в бюджети і державні цільові фонди)» проголосувало лише 171 депутатів за необхідних 226. про це повідомляють «Українські Новини»

Відповідно до законопроекту легалізація мала проводитись як добровільне декларування фізичними особами або їх законними представниками відповідних об’єктів і сплата державного збору за видачу державного свідоцтва про легалізацію доходів за ставкою 10% вартості об’єктів легалізації, що знаходяться в Україні та за її межами.

Готівкові кошти, що декларуються, виносяться на поточний або депозитний рахунок, що відкривається в будь-якому банку України на вибір суб’єкта легалізації.

У документі передбачалося провести легалізацію в період з 1 березня до 31 грудня 2004 року.

Законопроект також передбачав звільнення фізосіб, що провели легалізацію доходів, від відповідальності за порушення податкового законодавства. Вони також звільнялися від кримінальної відповідальності за ухиляння від сплати податків, зборів та інших платежів, а також від адміністративної відповідальності за відхилення від подачі декларації про доходи.

Крім президентського законопроекту депутати також відхилили два альтернативних законопроекти про податкову амністію. Зокрема, за проект депутата Бондарчука проголосували 13 депутатів, а за законопроект депутатів Сергія Терьохіна, Сергія Буряка і Віктора Капустіна проголосували 5 депутатів.

У квітні 2004 року парламентський Комітет з питань фінансів і банківської діяльності запропонував Верховній Раді підтримати внесений депутатом Сергієм Буряком законопроект про податкову амністію.

Раніше Міжнародний валютний фонд виступав проти проведення податкової амністії в Україні.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus