УКРАЇНА

22:21

22.05

Влада

Безпеку авіації хочуть доручити спецслужбі

0

Кабінет Міністрів пропонує президентові Леоніду Кучмі створити Державну службу України із нагляду за забезпеченням безпеки авіації (Укрдержавіанагляд) з 1 січня 2005 року. Про це повідомив міністр транспорту Георгій Кірпа, додавши, що відповідний проект указу президента, підготовлений Міністерством транспорту, був схвалений Кабміном на засіданні в середу, повідомляють «Українські Новини».

Проект указу передбачає створення Держслужби із нагляду за безпекою авіації як центрального органу виконавчої влади, уповноваженого проводити незалежне розслідування авіаційних пригод і здійснювати державний нагляд за реалізацією органами виконавчої влади заходів для безпеки авіації, а також за дотриманням користувачами повітряного простору України нормативно-правових актів, що регламентують безпеку авіації.

Мінтранс пропонує включити до складу служби відділ з планування і програм безпеки польотів, відділ нагляду за безпекою польотів, бюро незалежного розслідування авіаційних пригод, аналітичний відділ із попередження авіаційних ппригод.

Мінтранс пропонує включити в штат Держслужби 30 осіб.

За підрахунками Мінтрансу, утримання такої служби обійдеться держбюджетові в 1 млн. гривень на рік.

На думку Мінтрансу створення Держслужби дозволить підвищити рівень безпеки авіації в Україні та сприятиме запобіганню авіаційних пригод.

Створення Держслужби передбачено Повітряним кодексом України.

Нагадаємо, у червні Мінтранс виступив з ініціативою створення Укрдержавіанагляду.

З 1 травня Україна офіційно стала 33-им членом європейської організації з безпеки аеронавігації «Євроконтроль».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus