УКРАЇНА

12:36

20.06

Влада

Націоналісти об’єднуються за Ющенка

0

Після парламентських виборів-2006 українські націоналісти мають за мету створити свою фракцію у Верховній Раді. Про це сьогодні заявив голова Конгресу українських націоналістів, народний деутат Олексій Івченко. Про це повідомляє кореспондент «proUA».

Фракція буде створена в разі перемоги на виборах об’єднання чотирьох українських націоналістичних сил – Конгресу українських націоналістів (КУН), Всеукраїнського об’єднання “Свобода”, Організації українських націоналістів (мельниківської) (ОУН(м)) та Організації українських націоналістів (революційної) (ОУН(р)). Лідери цих організації сьогодні презентували своє об’єднання та оприлюднили кілька цілей.

За словами голови ВО “Свобода” Олега Тягнибока, “четвірка” збирається координувати свою діяльність у підтримці єдиним кандидатом в президенти Віктора Ющенка. Наразі діятиме робоча група, яка опрацює ідеологічні та політичні засади об’єднання націоналістичного руху для перетворення націоналістичного руху на сучасну політичну силу. Тягнибок також зазначив, що в разі, якщо до об’єднання захоче приєднатися ще якась сила, то це питання буде розглядатися за участю всіх нинішніх учасників.

Лідери об’єднання заперечують, що їх підтримка може нашкодити Ющенкові в східних та південних регіонах України. За словами голови КУНу Івченка, учасники об’єднання намагатимуться знищити міф про те, що націоналісти сильні лише в Західній Україні. Івченко також додав, що КУН зараз динамічніше розвивається саме на Сході, Півдні, та Центрі України, – саме в цих регіонах зосереджено 60% осередків КУНу.

28 травня 2004 року лідери чотирьох націоналістичних організацій підписали заяву про створення об’єднання. Документ підписали Тягнибок, Івченко, голова проводу ОУН(м) Микола Плав’юк та голова проводу ОУН(р) Андрій Гайдамака.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus