УКРАЇНА

19:07

25.04

Влада

Інвалідам компенсують вартість невикористаної путівки

0

Кабінет міністрів України на своєму сьогоднішньому засіданні затвердив порядок виплати грошової компенсації вартості санаторно-курортного лікування деяким категоріям громадян, повідомляє «УНІАН».

Як повідомила прес-служба уряду, грошова компенсація виплачується інвалідам війни та інвалідам за місцем їх обліку один раз на два роки з дня звернення із заявою про виділення путівки або виплату грошової компенсації за бажанням, якщо ці особи протягом двох років не одержували безоплатних санаторно-курортних путівок. Грошова компенсація інвалідам І і ІІ груп виплачується у розмірі 100% середньої вартості путівки, інвалідам ІІІ групи – 75% середньої вартості путівки.

Компенсація вартості самостійного санаторно-курортного лікування учасникам бойових дій, учасникам війни, жертвам нацистських переслідувань та ветеранам праці виплачується за їх бажанням у розмірі вартості самостійного санаторно-курортного лікування, але не більше ніж середня вартість санаторно-курортної путівки, яка щороку визначається Міністерством праці та соціальної політики.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus