УКРАЇНА

00:30

27.03

Влада

Цінами в ЖКГ і транспорті займатиметься спецкомісія

0

Кабінет Міністрів створив міжвідомчу комісію з питань реалізації державної цінової політики в житлово-комунальному господарстві і на міському пасажирському транспорті на чолі з міністром економіки Миколою Деркачем, повідомляють «Українські Новини».

За словами міністра, комісія створена як постійно діючий орган для координації діяльності центральних і місцевих органів виконавчої влади з реалізації державної цінової політики, спрямованої на забезпечення економічно обґрунтованих цін і тарифів. «Ця комісія, насамперед, буде координувати роботу центральних і місцевих органів влади щодо даного питання, щоб було економічне обґрунтування зміни тарифів», - сказав Деркач.

Він зазначив, що на сьогодні право встановлювати тарифи на житлово-комунальні послуги і послуги міського пасажирського транспорту передане місцевій владі. Комісія ж буде розглядати обґрунтованість зміни тарифів, а у випадку визнання їх необґрунтованими, до розгляду ситуації долучаться Антимонопольний комітет і будуть вживати заходів, відповідно до чиннного законодавства. «Якщо це не обґрунтовано, приєднаються інші законодавчі акти, серед інших і Антимонопольний комітет», - сказав Деркач.

Кабмін доручив Мінекономіки разом з Держкомітетом з питань житлово-комунального господарства і Мінтрансом у тримісячний термін розробити методичні рекомендації зі встановлення і застосування цін і тарифів на жилкомпослуги і послуги міського пасажирського транспорту і здійснення їхнього моніторингу.

Крім того, Кабмін доручив обласним держадміністраціям створити регіональні комісії з питань реалізації державної цінової політики в ЖКГ і міському пасажирському транспорті.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus