УКРАЇНА

16:28

20.05

Влада

БЮТ вимагає припинення провокацій, репресій і пограбувань

0

Фракція БЮТ вимагає негайно припинити провокації і репресії проти опозиційних політиків, підприємців і ЗМІ, а також припинити розкрадати національні багатства під виглядом приватизації, повідомляє ЛІГАБізнесІнформ.

Виступаючи сьогодні, 16 червня, з парламентської трибуни, представник фракції БЮТ Олександр Турчинов закликав народних депутатів не голосувати за рішення, що розоряють національну економіку.

Депутат заявив, що політичне протистояння, яке стартувало задовго до початку виборчої кампанії, перейшло всі межі здорового глузду і моралі. За його словами, політичне переслідування депутатів групи «Центр», «Нашої України» та інших, що займають незалежну позицію, провокації стосовно лідера БЮТ Ю.Тимошенко, фальсифікація виборів до органів місцевого самоврядування свідчить про готовність влади до будь-яких заходів заради самозбереження.

О.Турчинов зазначив, що сьогодні розпочалося тотальне зачищення інформаційного простору. Зокрема, за його словами, продовжуються спроби знищити «Сільські вісті», «Україну молоду», «Українську правду», «Вечерние вести» та інші видання, що мають альтернативну владі точку зору.

Депутат О.Турчинов вважає, що влада, знаючи про свої низькі шанси на перемогу, «завбачливо нагулює жир на відвертому пограбуванні і розбазарюванні залишків народних багатств». Останнім симптомом такої «економічної політики», на його думку, стала «відверто рекетирськаа позиція президентської родини» стосовно флагмана вітчизняної металургії «Криворіжсталі».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus