УКРАЇНА

17:29

22.04

Влада

Янукович наказав терміново знайти гроші на соціалку

0

Урядові України терміново потрібно 7,4 мільярдів гривень на підвищення якості життя українців. При цьому 70% суми призначаються на соціальний захист. Ця тема стала однією з головних на сьогоднішньому засіданні Кабінету Міністрів, повідомляє «Обком».

У зв’язку з цим Державної податкової адміністрації наказано додатково знайти 2,1 мільярди гривень, Держмитниці – ще 2 мільярди та «за іншими напрямками», як висловився прем’єр, мають бути знайдені ще 1,5 мільярда гривень.

Відомо, як будуть витрачені кошти. Понад 1 мільярд гривень одержить село (газифікація та інші побутові зручності), така ж сума призначається для підвищення з 1 вересня мінімальної зарплати до 237 гривень.

Крім того, передбачено направити 280 млн. гривень на підвищення в 2,2 рази стипендій студентам, 500 млн. гривень – на компенсацію військовослужбовцем прибуткового податку з громадян, 170 млн. гривень – на підвищення пенсій військовослужбовцям з урахуванням ліквідації розриву розміру пенсій залежно від часу виходу на пенсію. Кабмін пропонує додатково направити 320 млн. гривень на підвищення захисту громадян, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, понад 160 млн. гривень – на надання пільг з комунальних послуг учителям, лікарям і працівникам культури на селі, більш ніж 100 млн. гривень – на надання пільг удовам військовослужбовців, 50 млн. гривень – на надання допомоги при народженні дитини.

Також пропонується додаткове фінансування для купівлі підручників, комп’ютеризації шкіл, придбання шкільних автобусів для села, лікування і медобладання для онкохворих, хворих туберкульозом і СНІДом.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus