УКРАЇНА

10:43

18.10

Влада

«Укррудпром» замінять на «Асоціацію гірничорудних підприємств»

0

Міністерство промислової політики України підготувало проект документа про створення нової структури на базі державної акціонерної компанії (ДАК) «Укррудпром» (Дніпропетровська обл.) з робочою назвою «Асоціація гірничорудних підприємств України».

Як повідомив заступник міністра промислової політики, голова наглядової ради ДАК Анатолій Федяєв у вівторок, 15 червня, запропонований міністерством варіант нової структури погоджений із правлінням «Укррудпрому» і розісланий на всі гірничорудні підприємства, що раніше входили до ДАК. Він пояснив, що в зв’язку з приватизацією ГЗКа управлінські функції від холдингу заберуть, «але всі інші, котрі раніше були в ДАК, залишаться», повідомляє «UA TODAY».

«Укррудпром виконував функції, які все рівно хтось має виконувати, що стосуються загальних функцій усіх підприємств, насамперед пов’язаних з екологією, скиданням вод і т.д. Крім того, висококваліфіковані фахівці ДАКу будуть займатися нормативною базою», - констатував А. Федяєв.

Заступ.міністра уточнив, що нову структуру буде створено на базі майнового комплексу «Укррудпрому», а підприємства на добровільній основі передадуть їй частину своїх функцій або укладуть з нею двосторонні угоди («асоціація - компанія»).

«Це усвідомлена необхідність, у інакшому випадку підприємствам треба буде самим створювати в себе такі підрозділи», - переконаний А. Федяєв, зазначивши, що це розуміють і керівники гірничорудних підприємств.

За даними співрозмовника агентства, у «Укррудпроме» працює близько 50 чіл., з яких 30 - фахівці високого класу. Замминистра припустив, що нова структура буде створена за три-чотири місяців, поки буде проходити приватизація компаній холдингу.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus