УКРАЇНА

13:02

21.06

Влада

Америка має зуб на Western Union

0

США пропонують Антимонопольному комітету України спільно розслідувати можливе порушення компанією Western Union антимонопольного законодавства на ринку грошових переказів, повідомляє радіо «Свобода».

«Буквально сьогодні до нас звернулися колеги із США з пропозицією про співпрацю в розслідуванні, що проводитьcя щодо компанії Western Union. З огляду на те, що в цій справі ми вже співпрацюємо з російською стороною – розслідування набуває міжнародного характеру», – заявляє АМК. Комітет оцінює справу Western Union як одну з найважливіших серед проведених комітетом за останній час.

Нагадаємо, що 1 червня 2004 року Антимонопольний комітет почав розслідування за підозрою у зловживанні компанією Western Union монопольним становищем на ринку грошових переказів. Виявлено, що через систему “Вестерн Юніон” здійснюється понад половина грошових переказів фізичних осіб в Україну. Це незаперечно свідчить про монопольне становище “Вестерн Юніон”. При цьому, сама компанія при укладенні угод із банками нав’язує їм такі умови співпраці, які ускладнюють можливість роботи банків з іншими операторами. Більше того, як монополіст, ця компанія встановила в Україні завищені порівняно з іншими країнами ставки збору за здійснення переказу. За інформацією Нацбанку, в середньому вони складають 12-13% від суми переказу.

У березні цього року Антимонопольний комітет заявив про намір перевірити монополізацію вітчизняного ринку грошових переказів. Тоді керівництво АМК виявляло стурбованість щодо високих ставок до10% і вище), які платять клієнти за перекази своїх грошей.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus