УКРАЇНА

01:43

19.06

Влада

Уряд захищатиме Тузлу

0

Сьогодні Кабінет Міністрів має розглянути і затвердити заходи для інженерного захисту коси Тузла від розмиву морем. Крім того будуть запропоновані варіанти облаштованості острова в 2004-2006 роках. Про це повідомляють «Українські Новини».

Також очікується, що уряд створить міжвідомчу комісію з питанням реалізації державної цінової політики в житлово-комунальному господарстві і на міському пасажирському транспорті, розгляне проект указу президента про створення Державної служби України з нагляду за забезпеченням безпеки авіації, а також план заходів для боротьби з корупцією в 2004 році.

Нагадаємо, що наприкінці вересня 2003 року Росія початку будівництво дамби від Таманськ півострова до приналежній Україні коси Тузла, пояснюючи це виниклими екологічними проблемами.

23 жовтня Росія після домовленості Президентів України і Росії Леоніда Кучми і Володимира Путина зупинила просування дамби вбік Тузли, коли дамбу від кордону України відокремлювало 102 метри.

Як повідомляв «proUA», зараз на острові Тузла перебувають прикордонники і кілька місцевих мешканців. Однак територія прикордонної застави, на облаштованість якої уже витрачений мільйон доларів, стає не тільки менше, але і нижче щодо рівня моря: острів поступово занурюється у воду.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus