УКРАЇНА

02:27

28.05

Влада

“Енергоатом” вимагає розблокувати рахунки

0

НАЕК “Енергоатом” вважає незаконним арешт деяких рахунків дочірніх підприємств компанії, який стався 11 червня нинішнього року на підставі постанови відділу Державної виконавчої служби Шевченківського районного управління юстиції. Про це «proUA» повідомили в прес-службі “Енергоатому”.

Зазначену вище постанову винесено на виконання ухвали про забезпечення позову Господарського суду Миколаївської області від 4 червня 2004 року за позовом британської компанії Ledehead Enterprises Limited (представник у Києві – ДП “Енерго-Інвест”). Наразі “Енергоатом” оскаржив ухвалу через Одеський апеляційний суд.

В компанії заявляють, що, є всі підстави вважати, що ухвала про забезпечення позову британської компанії не вступила в законну силу, а отже її виконання недопустиме. Втім, незважаючи на усі юридичні підстави для припинення дії постанови, ВДВС Шевченківського райуправління юстиції не зняв арешт з рахунків НАЕК “Енергоатом”.

Як повідомляє прес-служба “Енергоатому”, дії працівників Державної виконавчої служби суперечать чинному законодавству з огляду на дію мораторію щодо задоволення вимог кредиторів НАЕК “Енергоатом”. Цей мораторій запроваджено 2 грудня 2003 року ухвалою господарського суду Києва. Згідно статті 1 Закону “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, мораторій – це зупинення виконання боржником грошових зобов’язань і зобов’язань щодо сплати податків і зборів, а також заходів, спрямованих на забезпечення цих зобов’язань. Таким чином, накладення арешту на рахунки “Енергоатома” є протизаконним, зазначає прес-служба компанії.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus