УКРАЇНА

06:10

22.04

Влада

Ющенко прогнозує державний переворот

0

Віктор Ющенко не виключає, що під час президентських виборів влада застосує модель державного перевороту. Про це він заявив вчора в ефірі «Громадське радіо», повідомляє прес-служба блоку “Наша Україна”.

На думку Ющенка, під час виборів можливий варіант, коли з реєстрації знімуть всіх представників опозиції, а для “фата моргани” залишать відверто непрохідних політиків.. “Це може робитися для того, щоб змоделювати вигідну для влади ситуацію, коли люди обиратимуть, наприклад, між комуністом та будь-яким представником від влади. Таким чином влада просто зіграє на емоціях виборців, які не хочуть разом з комуністами повертатися в минуле”, – вважає Ющенко.

Лідер “Нашої України” також не виключає, що і його можуть зняти з участі у виборчих перегонах. “На жаль, ми в Україні не маємо інституції, яка би гарантувала, що на виборах будуть задіяні лише закони і Конституція. Тому не можна виключати будь-які “сюрпризи” від влади, організовані, інспіровані і підтримані на інших її щаблях, зокрема судовою гілкою влади”, – сказав Ющенко.

За його словами, такі “ломові” прийоми влади можуть привести до відвертого протистояння. “Ми апелюватимемо до виборців, тому що всі інші інституції будуть підтримувати все, що виходитиме з Банкової”, – заявив Ющенко.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus