УКРАЇНА

02:02

19.06

Влада

Україна погано протидіє торгівлі людьми

0

США охарактеризували Україну як країну, що на цей час ще не забезпечила повну відповідність мінімальним стандартам боротьби з торгівлею людьми, але прикладає для цього значні зусилля. Про це йдеться в четвертій щорічній доповіді про торгівлю людьми, що була оприлюднена Держдепартаментом США в понеділок, 14 червня. Про це повідомляють «Подробности».

У доповіді зазначається, що Україна - батьківщина жінок і дівчат, яких вивозять в Європу та на Близької Схід для сексуальної експлуатації, а також чоловіків, примусова праця яких використовується в Європі та Північній Америці.

Крім того, через Україну проїжджає значна кількість людей з Азії до Молдови, яких перевозять у західні країни з метою продажу, йдеться в документі. Торік в Україні зросла кількість випадків торгівлі дітьми, особливо сиротами, відзначає Держдепартамент США.

Незважаючи на те, що уряд України досягнув певних успіхів у протидії торгівлі людьми, зазначено у доповіді, поки ще спостерігається деяке відставання в реалізації комплексної програми протидії торгівлі людьми, координації дій із правоохоронними органами країн призначення і боротьби з корупцією в органах держвлади.

Парламенту України рекомендується ухвалити зміни до Карного кодексу з метою вдосконалення законодавства в сфері боротьби з торгівлею людьми.

Торгівля людьми - це форма сучасного рабства, при якій людей силою, обманом чи примусово використовують як робочу силу або піддають сексуальної експлуатації. За оцінками, викладеним у доповіді, такими методами щорічно через держкордон перевозять 600-800 тисяч осіб. 47% з них - жінки, 34% - дівчата до 18 років, 16% - юнаки до 18 років. Це означає, що 80% тих, хто став об’єктом торгівлі людьми - це жінки і дівчата, а 50% - неповнолітні.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus