УКРАЇНА

10:27

27.05

Влада

Україну без Росії до Європи не візьмуть?

0

Росія і Україна зможуть інтегруватися в Європу тільки разом, вважає посол РФ в Україні Віктор Чорномирдін. Таку думку він висловив в інтерв’ю газеті «Российские вести».

«Ми всі - і Росія, і Україна - хочемо інтегруватися і в європейські, і в загальносвітові утворення. Однак для цього потрібно зближувати наші законодавства. Я вважаю, що Росія і Україна зможуть інтегруватися в Європу тільки разом», - сказав Чорномирдін.

«Упевнений, що підхід, коли говорять про те, що Росія і Україна мають входити в європейські структури самостійно, поодинці, без врахування інтересів і пріоритетів сусіда, не є правильним. Варто говорити про те, що Росія і Україна не готові до такого зближення з європейськими структурами», - зазначив посол.

Чорномирдін впевнений, що «ми їм (Європі) потрібні не менше, ніж вони нам». Він вважає, що Україна і Росія отримають членство в європейських утвореннях, «але не тоді, коли нас туди покличуть, а тоді, коли ми будемо до цього готові». А для цього, додав посол, спочатку потрібно вирішити свої власні проблеми, зокрема підвищити рівень економічного розвитку і життєвого рівня населення.

Говорячи про формування Єдиного економічного простору (ЄЕП) Росії, Білорусії, Казахстану і України, посол відзначив, що «це найбільш рішучий крок держав до налагодження реальної інтеграції за останні роки в рамках СНД».

За його словами, уряди чотирьох країн до кінця поточного року мають підготувати пропозиції стосовно створення зони вільної торгівлі. «При цьому хотів би відзначити, що в нас вона (зона вільної торгівлі) фактично вже давно існує, але живе з певними вилученнями і обмеженнями», - зауважив Чорномирдін.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus