УКРАЇНА

01:20

24.02

Влада

Україна і Франція спростять візовий режим

0

Україна і Франція мають намір укласти двосторонню угоду про спрощення візового режиму для громадян двох країн. Про це повідомив керівник прес-служби Міністерства закордонних справ Маркіян Лубківський, пославшись на підсумки україно-французьких переговорів про двостороннє співробітництво в консульсько-правовій і міграційній сферах, які пройшли в понеділок, 14 червня, у Парижі, передають «Українські Новини».

Цією угодою сторони мають намір спростити візові процедури і збільшити терміни дії віз для бізнесменів і туристів.

Сторони також обговорили підготовку консульської конвенції, яка має визначити принципи роботи консульських установ.

За результатами переговорів українська сторона має направити Міністерству закордонних справ Франції проект майбутньої конвенції.

Делегації також обговорили перспективи співробітництва у сфері боротьби з нелегальною міграцією з метою створення єдиного простору безпеки і реадмісії між Європейським Союзом і Україною.

Французька сторона проінформувала про реформу своєї візової політики і поділилася досвідом впровадження геометричних параметрів для ідентифікації особи іноземця.

Раніше, за підсумками україно-французьких консультацій з консульсько-правових питань, що пройшли 24 лютого, Україна і Франція заявили про намір домовитися про принципи роботи консульських установ, уклавши відповідну консульську конвенцію.

У ході консультацій сторони обговорили можливості лібералізації взаємних поїздок громадян України і країн ЄС для сприяння діловим і туристичним контактам.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus