УКРАЇНА

18:19

24.05

Влада

До Києва приїде директор Євробачення

0

З 6 по 11 липня в Києві перебуватиме директор конкурсу «Євробачення-2005» Сванте Стокселіус.

Як передає «ЛІГАБізнесІнформ», разом з ним приїдуть представники європейських країн, що входять до адміністративної ради конкурсу. Делегація огляне об’єкти, де український оргкомітет пропонує провести «Євробачення-2005».

Планується також, що до 1 серпня буде підписана угода Національної телекомпанії України з Європейським союзом мовлення (EBU) про проведення 50-го пісенного конкурсу «Євробачення-2005» у столиці України.

Президент НТКУ А. Савенко проінформував про результати своєї зустрічі в Женеві минулого тижня з представниками EBU. Також він розповів про мінімальні вимоги до проведення конкурсу «Євробачення-2005», висунутих EBU. За його словами, мінімальний бюджет конкурсу - 9, 5 млн. швейцарських франків, з яких 4,5 млн. виділяє EBU, а 5 млн. повинна виділити сторона, що приймає.

Президент НТКУ підкреслив, що мінімальний бюджет стосується лише організації і проведення телевізійної трансляції конкурсу. Все, що стосується будівництва палаців, готелів, інфраструктури, то ці витрати до бюджету конкурсу не входять.

Серед мінімальних вимог до організації конкурсу, що висуває EBU - наявність зали, розрахованої на 2 тис. осіб, забезпечення проживання щонайменше 2 тис. представників офіційних делегацій, наявність обладнаного прес-центру, розрахованого мінімум на 600 чоловік. Серед технічних вимог – місце проживання гостей фестивалю повинне бути не далі, ніж за 30 хвилин їзди на авто. Аеропорт повинен розташовуватися не далі, ніж за годину автомобілем.

О.Омельченко заявив, що для успішного проведення конкурсу Києву не вистачає близько 2,5-3 млн. доларів США, які столиця, імовірно, проситиме в уряду.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus