17.12

Влада

Євро-2004: болгар треба не критикувати, а підтримувати

0

Головний тренер болгарської збірної Пламен Марков відзначив після двобою проти шведської команди, що в першому таймі його підопічні грали порівняно добре, однак пропустили необов’язковий гол у той момент, коли володіли ініціативою. «У другому таймі ми мали кілька можливостей забити гол, проте цього нам зробити не вдалося, - відзначив Марков. - Однак я не звинувачую жодного футболіста своєї команди в поганій реалізації».

Своєю чергою, відомий у минулому болгарський футболіст Христо Стоїчков вважає, що не варто критикувати збірну Болгарії за розгромну поразку від шведів (0:5) у першому матчі групового етапу чемпіонату Європи.

На думку Стоїчкова, «зараз просто потрібно побажати удачі болгарським футболістам у двох матчах, що залишилися, проти італійців і датчан».

«Зараз не до критики, недоречно це», - відзначив Стоїчков.

Нагадаємо, що учора відбулися матчі в групі С. У першому матчі збірні Італії і Данії розійшлися світом - 0:0.

В другому – збірна Швеції розгромила збірну Болгарії з рахунком 5:0. Лідер збірної Швеції Хенрік Ларссон забив два голи за 70 секунд, зробивши вирішальний внесок у велику перемогу своєї команди. Голи на свій рахунок записали - Юнгберг, 32-я хвилина (1:0), Ларссон, 57 (2:0), Ларссон, 58 (3:0), Ібрагимович, 78 - з пенальті (4:0), Альбек, 90+1 (5:0).

Таким чином, команда Швеції з трьома очками посідає перше місце в групі, друге і третє поділяють, відповідно, італійці та датчани, а замикають таблицю болгари.