УКРАЇНА

07:48

25.05

Влада

Янукович: спочатку зона вільної торгівлі

0

Формування єдиного економічного простору (ЄЕП) найближчими роками дозволить створити систему стабільного розвитку і стабільних темпів економічного зростання на території східної частини Європи. Про це сьогодні на засіданні Восьмого економічного міжнародного форуму в Санкт-Петербурзі заявив прем’єр-міністр України Віктор Янукович, повідомляють РІА «Новости».

За словами Януковича, формування ЄЕП відповідає тенденціям інтеграції в глобальній економіці.

Водночас він визнав, що створення зон вільної торгівлі в рамках ЄЕП поки стикається з труднощами. Однак, на думку Януковича, «створення зон вільної торгівлі без вилучень і обмежень є першим кроком по створенню ЄЕП, що надалі дозволить краще захищати наші права в рамках Всесвітньої торговельної організації».

Нагадаємо, у вівторок у Тавричеському палаці Петербурга відкрився восьмий петербурзький міжнародний економічний форум.

«За роки існування форум зарекомендував себе як центр інтелектуального і ділового спілкування, лабораторія, де виробляються пріоритети соціально-економічної політики Росії», - сказав, відкриваючи форум, голова Ради Федерації Сергій Миронов.

Він відзначив, що рівень представництва на форумі з кожним роком зростає, і в ньому беруть участь провідні представники політичних і фінансових кіл.

Миронов нагадав, що форум проходить під девізом «Ефективна економіка - гідне життя». На його думку, це відбиває головну задачу, що стоїть перед Росією, для якої останні чотири роки були найбільш успішними за увесь час перетворень.

Повноважний представник президента РФ у ПЗФО Ілля Клєбанов зачитав вітання президента РФ Володимира Путіна.

Україну на форумі представляє прем’єр-міністр Віктор Янукович.

 

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus