УКРАЇНА

02:16

27.04

Влада

Із «Центру» в НАПУ перейшли п’ять депутатів

0

Депутати Верховної Ради Юрій Бойко, Анатолій Гіршфельд, Сергій Касьянов, Станіслав Косінов і Валентин Савицький вийшли зі складу депутатської групи «Центр» і вступили у фракцію Народної аграрної партії.

Про це повідомив перший заступник голови парламенту Адам Мартинюк.

Зараз «Центр» нараховує 12 депутатів при мінімально необхідних 14.

Учора депутат ВР Тарас Чорновіл, який входить до складу депутатської групи «Центр», прогнозував розпад групи в парламенті. Чорновіл сказав, що частина депутатів «Центру», які з різних причин пов’язані з головою Верховної Ради Володимиром Литвином, вирішили вийти з групи і вступити до складу фракції Народної аграрної партії. «4-5 чоловік перейдуть у фракцію аграріїв», - сказав Чорновіл.

Він додав, що таке рішення депутатів пов’язане не стільки з рішенням НАПУ зобов’язати депутатів-членів партії вступити у свою парламентську фракцію, скільки з їх особистими мотивами. При цьому, за свідченням депутата, рішення про перехід у фракцію НАПУ депутати приймали самостійно і тиску на них з боку Литвина не було. «Тиску не було», - сказав Чорновіл.

Депутат сказав, що після виходу ряду депутатів із групи у неї не буде ресурсів для можливого поповнення свого складу, у зв’язку з чим вона припинить своє існування в парламенті, повідомляють «Українські Новини».

Чорновіл критикував Литвина і рішення НАПУ зобов’язати депутатів-членів партії вступити у свою парламентську фракцію. На його думку, Литвин у такий спосіб зруйнував основу, що могла бути його підтримкою в майбутньому. «Я це розцінюю як удар в спину», - сказав Чорновіл.

Таким чином, станом на 15 червня 2004 року, чисельність парламентських фракцій і депутатських груп така: «Наша Україна» - 100 депутатів, «Регіони України» - 63, КПУ - 59, СДПУ(о) - 39, «Демократичні ініціативи Народовладдя» - 30, «Трудова Україна» - 29, СПУ - 20, БЮТ - 19, «Центр» - 12, НАПУ - 21, «Союз» - 17, «НДП та ПППУ» - 16. Позафракційні - 23.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus