УКРАЇНА

16:47

26.05

Влада

Ющенко підтримає політреформу, якщо Мороз увійде в коаліцію?

0

Блок «Наша Україна» готовий проголосувати за проект змін до Конституції, розроблений лідером Соціалістичної партії Олександром Морозом, лідером Української республіканської партії «Собор» Анатолієм Матвієнком і на момент розробки проекту першим заступником голови Верховної Ради Геннадієм Васильєвим, якщо будуть враховано поправки “НУ”. Про це заявив народний депутат від фракції «Наша Україна» Микола Катеринчук, повідомляють «Українські Новини».

За його словами, «Наша Україна» може проголосувати за законопроект про внесення змін до Конституції №3207-1, якщо будуть враховані поправки «Нашої України», які, додав Катеринчук, суттєво змінять зміст законопроекту №3207-1.

«Наш варіант принципово відрізняється за змістом від первісного, але зберігає первісну логіку законопроекту», - наголосив він.

За словами Катеринчука, рішення «Нашої України» залежить від того, чи вдасться домовитися з Морозом про приєднання СПУ до опозиційної Кучмі коаліції на виборах Президента у жовтні 2004 року.

Катеринчук сказав, що Мороз познайомився з пропозиціями «Нашої України» до законопроекту №3207 і погодився з ними. Водночас він додав, що Мороз висловив сумніви щодо можливості компромісу з фракціями парламентської більшості стосовно поправок «Нашої України» до проекту змін у Конституцію.

За словами народного депутата, «Наша Україна» не буде голосувати за законопроект №4180 змін до Конституції.

Раніше учасник робочої групи з розроблення компромісного варіанта змін до Конституції, депутат Ради Василь Гаврилюк заявив про відсутність єдиної позиції у підготовці проекту політреформи для передачі його на розгляд Комісії Ради з політреформи.

8 квітня Рада відмовилася прийняти законопроект про внесення змін до Конституції №4105.

У травні лідери фракцій доручили робочій групі під керівництвом першого заступника голови парламенту Адама Мартинюка розробити компромісний варіант політреформи на основі законопроекту №4180.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus