УКРАЇНА

14:41

23.01

матеріали по темі:

Влада

LNM і US Steel – теж за перегляд приватизації «Криворіжсталі»

0

Консорціум, створений другим за розміром виробником сталі у світі холдингом LNM Group і корпорацією US Steel, наполягає на перегляді результатів конкурсу з продажу 93,02% акцій гірничо-металургійного комбінату «Криворіжсталь». Про це повідомляють «Українські Новини».

У заяві говориться, що консорціум LNM-US Steel, від імені якого заявку на участь у конкурсі подала компанія «Ispat Вугілля» (Київ), запропонував ФДМ за 93,02% «Криворіжсталі» 1,5 млрд. доларів, а також інвестиційну програму на 1,2 млрд. доларів.

«Консорціум LNM-US Steel представив серйозну пропозицію у сумі 14,31 млрд. гривень (2,7 млрд. доларів), у тому числі 7,95 млрд. гривень (1,501 млрд. доларів) на купівлю 93% акцій і додатково 6,36 млрд. гривень (1,2 млрд. доларів) на виконання інвестиційної програми», – говориться в заяві. Консорціум LNM-US Steel відзначає, що його пропозиція містила зобов’язання збільшити виробництво сталі на комбінаті до 11 млн. тонн на рік, зберегти соціальну сферу і виконати всі умови тендера.

«Консорціум розчарований тим, що Фонд державного майна проігнорував таку можливість, і вважає, що Україна втратила реальну можливість, відмовивши іноземним інвесторам у приватизації «Криворіжсталі», – говориться в заяві.

За даними ФДМ, 95% компанії «Ispat Вугілля» володіє LNM Group, 5% - US Steel.

Сьогодні ФДМ визнав переможцем конкурсу з продажу 93,02% «Криворіжсталі» консорціум «Інвестиційно-металургійний союз» (Київ). При стартовій ціні 3 806 млн. гривень (714 млн. доларів) «Інвестиційно-металургійний союз» купив 93,02% «Криворіжсталі» за 4,26 млрд. гривень (800 млн. доларів).

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus