УКРАЇНА

18:46

25.06

Влада

УСПП заступився за суднобудівників

0

Український союз промисловців і підприємців попросив президента Леоніда Кучму сприяти продовженню пільг для підприємств суднобудівної галузі до 2012 року. Про це повідомляють «Українські Новини».

Зокрема УСПП просить Кучму сприяти внесенню змін в закон «Про заходи державної підтримки суднобудівної промисловості в Україні», яким продовжуються пільги на несплату ввізного мита, звільнення від податку на додану вартість операцій із ввезення (пересилання) матеріалів, устаткування, комплектуючих, необхідних для будівництва (ремонту) суден, звільнення від сплати земельного податку.

УСПП також просить Кучму прискорити розгляд прийняття нової редакції закону. Крім того, УСПП просить президента розробити і прийняти «Морську доктрину України», яка стане основою для розробки програм розвитку галузі.

У суднобудівну галузь України входять 11 судноверфей, підприємства суднобудування, морського приладобудування, проектно-конструкторські технологічні і наукові організації, на яких працює близько 65 тис. людей.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus