УКРАЇНА

14:54

26.05

Влада

Балюк очолить Держкомісію з цінних паперів?

0

Президент Леонід Кучма пропонує Верховній Раді дати згоду на призначення головою Державної комісії з цінних паперів і фондового ринку Анатолія Балюка. Про це повідомляють «Українські Новини».

Іншим проектом постанови Кучма пропонує Раді дати згоду на звільнення від обов’язків голови ДКЦПФР Олега Мозгового.

З листопада 2002 року 41-річний Балюк є радником президента, а у 1998-1999 роках був першим помічником прем’єр-міністра України Валерія Пустовойтенка.

Кучма також пропонує Раді дати згоду на усунення від виконання від обов’язків членів ДКЦПФР Миколи Волкова і Віктора Івченка, призначивши замість них Сергія Бірюка, Володимира Каленського, Івана Нестеренка й Андрія Портнова. Бірюк був членом комісії з грудня 1996 року. Портнов з травня 2003 є першим заступником виконавчого секретаря ДКЦПФР.

На початку червня Верховна Рада звернулася з проханням до президента розблокувати роботу ДКЦПФР, визначившись з призначенням голови і декількох членів комісії, повноваження яких закінчилися наприкінці 2003 року. Повноваження призначених у грудні 1996 року голови комісії Олега Мозгового і трьох членів – Сергія Відлюдька, Миколи Волкова і Віктора Івченка – закінчилися у грудні 2003.

Ще двох членів ДКЦПФР Миколу Бурмаку і Володимира Харицького Кучма призначив своїми указами у липні 2002. Посада одного з членів комісії з липня 2003 є вакантною.

Відповідно до законодавства, кандидатури голови і членів ДКЦПФР на семирічний термін затверджує Рада за поданням президента.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus