УКРАЇНА

19:01

25.04

Влада

Чорновіл: групу «Центр» зруйнував Литвин

0

Депутат групи «Центр» Тарас Чорновіл прогнозує розпад групи Центр в парламенті. Про це повідомляють «Українські Новини».

Чорновіл сказав, що частина депутатів «Центру», які зважаючи на різні причини пов’язані з головою Верховної Ради Володимиром Литвином, вирішили вийти з групи і вступити до складу фракції Народної аграрної партії. «4-5 людей перейдуть у фракцію аграріїв», – сказав Чорновіл. Він додав, що таке рішення депутатів пов’язане не стільки з рішенням НАПУ зобов’язати депутатів-членів партії вступити у свою парламентську фракцію, скільки з їх особистими мотивами.

При цьому, за свідченням депутата, рішення про перехід у фракцію НАПУ депутати приймали самостійно і тиску на них з боку Литвина не було.

Чорновіл сказав, що після виходу ряду депутатів із групи у неї не буде ресурсів для можливого поповнення свого складу, у зв’язку з чим вона припинить своє існування в парламенті. Таким чином, як вважає Чорновіл, Литвин зруйнував основу, що могла бути його підтримкою в майбутньому. «Я це розцінюю як удар у спину», – сказав Чорновіл.

Сьогодні Литвин заявив, що деякі депутати виявили бажання працювати спільно, про що будуть зроблені відповідні заяви.

До складу групи «Центр» входить 17 депутатів, з них 3 є членами НАПУ.

Мінімально необхідна для існування групи в Раді кількість депутатів становить 14 осіб.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus