УКРАЇНА

12:36

20.06

Влада

«Сєвєрсталь» хоче перегляду приватизації «Криворіжсталі»

0

Компанія «Сєвєрсталь» (Череповець, Росія), що претендувала на покупку 93,02% акцій гірничо-металургійного комбінату «Криворіжсталь», сподівається на перегляд результатів приватизації комбінату. Про це прес-служба компанії «Сєвєрсталь-груп» повідомила «Українським Новинам».

«Я сподіваюся на те, що підсумки приватизації «Криворіжсталі» будуть переглянуті. Крім того, хочу наголосити, що наша компанія зацікавлена у співробітництві з Україною у довгостроковій перспективі», - цитує прес-служба голову ради директорів «Сєвєрсталі» Олексія Мордашова.

.За словами Мордашова, «Сєвєрсталь» і її партнер Arcelor були здивовані ходом приватизації «Криворіжсталі», вважаючи, що її умови носили дискримінаційний характер стосовно нерезидентів України. Він сказав, що «Сєвєрсталь» не хоче, щоб приватизація «Криворіжсталі» погіршила відносини між Росією і Україною.

«Ми жодною мірою не зацікавлені в тому, щоб приватизація «Криворіжсталі» стала інструментом в руках окремих сил для загострення політичної ситуації всередині України, а тим більше стала каменем розбрату у відносинах між нашими країнами», – зазначив він.

Нагадаємо, конкурс з продажу 93,02% акцій комбінату «Криворіжсталь» за стартовою ціною 3806 млн. грн. (715 млн. доларів) був оголошений 12 травня поточного року. Заявки на участь у конкурсі подали промислово-фінансовий консорціум «Інвестиційно-металургійний Союз» (м. Київ), ТОВ «Партнер» (с. Чомонін, Закарпатська обл.), ВАТ «Сєвєрсталь» (м. Череповець, Росія), ВАТ «Нижньотагільський металургійний комбінат» (м. Москва, Росія), консорціум «Іспат вугілля» (м. Київ), консорціум «Індустріальна група» (м. Київ).

Додаткові вимоги конкурсу передбачали як обов’язкову умову для покупця «Криворіжсталі» виробництво і реалізацію українського коксу в обсязі не менше 1 млн. тонн на рік протягом 3 останніх років.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus