УКРАЇНА

01:44

19.06

Влада

Пустовойтенко не піде в президенти

0

Лідер Народно-демократичної партії України Валерій Пустовойтенко підтвердив заявлену раніше головою київської організації НДП Анатолієм Толстоуховим позицію про підтримання партією єдиного кандидата від коаліційних сил. «Усі партійні конференції, що проходять у регіонах, керуються рішенням травневої політради про те, що ми будемо підтримувати єдиного кандидата від коаліційних сил», - заявив лідер НДП у понеділок, повідомляє «Українська правда» .

Раніше Пустовойтенко не виключав того, що партія може піти на вибори зі своїм кандидатом.

Говорячи про можливе рішення запланованого на 10 липня з’їзду партії, він висловив упевненість, що з’їзд підтримає позицію, яка буде відпрацьована обласними організаціями, політвиконкомом і політрадою.

Пустовойтенко відзначив, що НДП також розробила і розіслала усім представникам політичних партій і блоків проект угоди про створення коаліції і проводить з цього приводу переговори. «Переговорний процес зараз іде», - сказав він.

Відповідно до тексту угоди «Про створення виборчої коаліції центристських демократичних сил і громадських організацій», предметом угоди є створення виборчої коаліції центристських демократичних партій і громадських організацій як солідарного суб’єкта президентських виборів 2004 року.

Проектом документа також пропонується сформувати оновлену парламентську коаліцію, що діє на принципах «прозорості, політтолерантності і консенсусу». Загальна виборча програма має бути розроблена і схвалена на з’їздах суб’єктів коаліції.

Передбачається укладення угод між кожним суб’єктом виборчої коаліції і спільним кандидатом - лідером виборчої коаліції про взаємні зобов’язання на час виборів та в післявиборний період.

Угода також передбачає розроблення і реалізацію планів політичного, організаційного і фінансового забезпечення виборчої кампанії, у яких мають сполучатися солідарність дій і політсамостійність кожного із суб’єктів угоди при проведенні передвиборних заходів.

НДП пропонує після проведення партійних з’їздів провести з’їзд (форум) виборчої коаліції з метою «політико-юридичного оформлення коаліції як солідарного виборчого суб’єкта, схвалення виборчої програми коаліції і висунення спільного кандидата - лідера виборчої коаліції».

У цей же період пропонується укладати і політичні угоди між лідером виборчої коаліції і кожним суб’єктом виборчої коаліції

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus