УКРАЇНА

17:44

25.04

Влада

Ющенко ладен голосувати щодо політреформи?

0

Лідер Соціалістичної партії Олександр Мороз заявляє про попередню згоду блоку партій «Наша Україна» голосувати за законопроект про внесення змін до Конституції №3207-1. Про це Мороз сказав журналістам у парламенті, повідомляють «Українські Новини».

За словами Мороза, «проект 3207 має та перевага, що за попередніми даними «Наша Україна» зобов’язується голосувати за законопроект і в перший, і другий раз».

Мороз сказав, що робоча група в понеділок або у вівторок запропонує комісії з політреформи остаточний варіант проекту постанови. І додав, що розраховує на голосування щодо політреформи до кінця червня.

На єднальній раді голів комітетів Ради депутатських фракцій і груп досягнуто попередню домовленість про внесення питання про політреформу до порядку денного сесії Ради, повідомив лідер соціалістів. І додав, що голосування щодо політреформи можливо на поточному або на наступному тижні.

Як повідомлялося, голова Ради Володимир Литвин прогнозував попереднє схвалення законопроекту про внесення змін до Конституції до кінця цієї сесії, що протриває до початку липня.

Раніше лідери фракцій доручили робочій групі, під керівництвом першого заступника голови парламенту Адама Мартинюка, розробити компромісний варіант політреформи на основі законопроекту №4180.

19 травня, Президент Леонід Кучма закликав Раду почати розгляд 2 проектів політичної реформи, що були схвалені Конституційним Судом і ще не були розглянуті в парламенті.

У квітні Кучма прогнозував, що Рада в травні розгляне законопроекти про внесення змін до Конституції №4180 депутатів більшості і №3207-1.

Блок партій «Наша Україна» виступає проти наробітку варіанта політичної реформи на підставі проекту закону про внесення змін у Конституцію №4180, запропонованого парламентською більшістю

8 квітня Рада відмовилася ухвалити законопроект про внесення змін до Конституції №4105,

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus